Liverpool - Swansea 5:0Liverpool deklasoval Swansea a uspěl po pěti zápasech

Liverpool

Fotbalisté Liverpoolu deklasovali v předehrávce 27. kola anglické ligy Swansea na svém hřišti 5:0. Hráči Reds přerušili sérii pěti soutěžních zápasů bez vítězství a v neúplné tabulce se posunuli na sedmé místo.

Steven Gerrard se raduje ze svého gólu do sítě Swansea.

Liverpool poslal na stadionu Anfield Road do vedení ve 34. minutě proměněnou penaltou kapitán Steven Gerrard. Lépe se domácím vydařil druhý poločas, v jehož úvodních jedenácti minutách zvýraznili vedení Philippe Coutinho, který se trefil poprvé po zimním přestupu z Interu Milán, José Enriqué a osmnáctou brankou v sezoně druhý nejlepší střelec Premier League Luis Suárez.

V 71. minutě pak uzavřel skóre z druhého pokutového kopu Daniel Sturridge. Liverpool zvítězil poprvé od 19. ledna, kdy shodou okolností stejným výsledkem v lize porazil Norwich.

Anglická fotbalová liga - 27. kolo:
Liverpool - Swansea 5:0 (34. Gerrard z pen., 46. Coutinho, 50. Enrique, 56. Suárez, 71. Sturridge z pen.)