Vydra se v Anglii blýskl dvacátým gólem v sezóně. Pomohl Watfordu na druhé místo

Watford

Český reprezentační útočník Matěj Vydra je v Anglii stále při střelecké chuti. V sobotu pomohl už dvacátým gólem v sezóně k výhře fotbalistů Watfordu 2:1 nad Derby. Jeho tým zvítězil v druhé anglické lize potřetí v řadě a i díky souběžné porážce Hullu 1:4 s Boltonem se posunul na druhou příčku.

Útočník Matěj Vydra si v Anglii drží střelecký apetit.

Vydra zažil střelecky mimořádný leden, ale na jubilejní dvacátý úspěch v ročníku čekal čtyři zápasy. Čekání ukončil trefou o tyč v 35. minutě. Těsně před poločasem musel střídat kvůli zranění zkušený brankář Manuel Almunia, jeho náhradník Jonathan Bond však inkasoval až v závěru, kdy už po brance Joela Ekstranda vedl Watford 2:0.

Vydra vydržel na hřišti do 87. minuty, jeho český spoluhráč Daniel Pudil se na trávník kvůli nemoci nedostal. Watford se díky výrazně aktivní střelecké bilanci posunul o skóre před Hull na druhé místo, které zajišťuje přímý postup do Premier League.