Middlesbrough - Chelsea 0:2Chelsea v Anglickém poháru postoupila, ve čtvrtfinále ji čeká Manchester United

Fotbalisté Chelsea potvrdili roli favorita a postoupili do čtvrtfinále Anglického poháru. V 5. kole ve středu vyhráli i s Petrem Čechem v brance na hřišti Middlesbrough 2:0 a v následujícím kole sehrají šlágr na Old Trafford proti Manchesteru United.

Kapitán Chelsea John Terry děkuje fanouškům za podporu po utkání Anglického poháru proti Middlesbrough.

Chelsea se ve 4. kole trápila s třetiligovým Brentfordem, který vyřadila až v opakovaném zápase, a ani tentokrát se jí nedařilo plnit roli favorita. V první půli se svěřenci Rafaela Beníteze do šancí nedostávali a víc se hrálo před Čechovou brankou.

Po změně stran ale brzy přišla rozhodující branka, když se v 51. minutě zpoza pokutového území trefil Ramires. Pojišťující gól dal po asistenci střídajícího Edena Hazarda pohodlně do prázdné branky Victor Moses.