Rubriky:

Anglie

Rooneyho neprodáme! tvrdí kouč Manchesteru United Moyes. Spory s hráčem hází za hlavu

5. července 2013 19:14 - Manchester

Dle vyjádření nového trenéra Manchesteru United Davida Moyese zůstane Wayne Rooney na Old Trafford. Skotský kouč to řekl na své první tiskové konferenci po nastoupení do čela týmu. Zmírnil tak mohutné vlny spekulací o přestupu sedmadvacetiletého útočníka, které sám hráč nastartoval na konci minulého ročníku.

 

„Wayna Rooneyho neprodáme. Je hráčem Manchesteru United a hráčem Manchesteru United také zůstane. Znám ho už od jeho šestnácti let z Evertonu, je to trochu déjà vu. Opravdu dobře trénuje, je ve formě a skutečně se těším na spolupráci s ním," řekl Skot Moyes.

Rooney požádal o odchod z Old Trafford, protože byl nespokojený se svou pozicí v týmu, kde se po příchodu Robina van Persieho často musel smiřovat s rolí náhradníka. Nástupce legendárního kouče Alexe Fergusona Moyese navíc v minulosti ve své biografii označil za důvod, proč odešel z Evertonu. Za urážlivé poznámky mu v roce 2008 Rooney zaplatil odškodné půl miliónu liber.

Podle Moyese už jsou však staré spory zapomenuty. „Už jsme spolu několikrát mluvili. Cokoliv se stalo mezi námi dřív, je už pryč, teď budeme spolupracovat," řekl.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..