Rubriky:

Anglie

Manchester United nabízí Barceloně 30 miliónů eur za Fábregase

15. července 2013 15:39 - Londýn

Anglický fotbalový mistr Manchester United podle informací agentury AP nabízí 30 miliónů eur (780 miliónů korun) za záložníka Barcelony Ceska Fábregase. Pozornost na někdejšího kapitána Arsenalu upřeli Rudí ďáblové poté, co jiného záložníka Katalánců Thiaga Alcántaru získal Bayern Mnichov.

 

Jan Handrejch, Právo

Španělský mistr světa a Evropy přestoupil do svého mateřského klubu Barcelony před dvěma roky z Arsenalu za 40 miliónů eur. Ve Španělsku se dočkal trofeje pro mistra ligy, získal evropský i domácí Superpohár, ale nikdy se nastálo neusadil v základní sestavě.

Fábregas by v týmu Davida Moyese mohl zaplnit mezeru po Paulu Scholesovi, jenž ukončil kariéru, a Darrenu Fletcherovi, který dlouhodobě laboruje se střevními problémy. United se původně zajímali o jiného náhradníka španělského mistra Alcántaru, ale toho v neděli koupil německý šampión Bayern Mnichov.

Na Nou Campu zbývají šestadvacetiletému Fábregasovi tři roky smlouvy, kterou by chtěl dodržet. "Kdyby Barcelona řekla, že mě nechce, bylo by to něco jiného. Ale já osobně si přeji tady zůstat a s Barcelonou triumfovat," citovala středopolaře agentura AP.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..