Rubriky:

Anglie

Živě

Boj s rasismem v anglickém fotbale podpoří aplikace pro telefony

29. července 2013 13:31 - Londýn

S rasistickými projevy v anglickém fotbale se bude bojovat i pomocí chytrých telefonů. Protirasistická organizace Kick It Out spustí aplikaci, díky které budou fanoušci či fotbalisté mít možnost anonymně hlásit chování s rasistickým či homofobním podtextem.

 

www.liverpoolfc.com

"V minulé sezóně vyšlo najevo, že hráči hovořili o některých incidentech, ale dál se to nijak neřešilo a nic se s tím nedělalo. Někteří se ani nedozvěděli, jak byly jejich stížnosti vyřízeny, zvlášť když jsme se v tom neangažovali," řekl předseda Kick It Out Herman Ouseley.

Díky aplikaci budou poškození a svědci mít možnost hlásit problémy pod svým jménem, ale i anonymně. "Když budou mít hráči problémy, mohou se na nás obrátit a my stížnost vypracujeme. Fanoušci nás také mohou kontaktovat, kdyby si třeba netroufli oslovit přímo pořadatele," vysvětlil Ouseley.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..