Rubriky:

Anglie

Živě

FANTASY: Pět hráčů z nejlepší jedenáctky se neobjevilo v sestavě žádného Fantasy hráče!

3. září 2013 11:56

Třetí kolo Fantasy Premier League nám mnoho branek nenabídlo, a to se odrazilo i na počtu bodů, které si připsali jednotliví trenéři. Potvrdil se tak hlavní smysl Fantasy, který nespočívá v tom sestavit si tým z nejdražších hráčů, ale na základě výkonnosti, rozlosování a současné formy postavit ideální jedenáctku, která přinese svému trenérovi maximální počet bodů.

 

Liverpool se ve sledovaném zápase proti Manchesteru United prezentoval trpělivým defenzivním výkonem, který sklidil  ovoce nejen v podobě zisku tří bodů, ale i dalším čistým kontem, které si připsal brankář Mignolet. Na nominaci do nejlepší jedenáctky kola to nestačilo!

Branku ideální sestavy hájí Marshall David z Cardiff City, který za svůj výkon získal 9 bodů. Cardiff udržel bezbrankovou remízu v domácím zápase s Evertonem a nenašel se žádný Fantasy hráč, který by Marshallovi věřil.

Nejlepším hráčem kola Ben Davies

Do obranné čtveřice se tentokrát probojovala dvojice hráčů zvučných jmen. Prvním z nich je Daniel Agger z Liverpoolu, který svůj bezchybný výkon okořenil gólovou asistencí. Stejným výkonem se prezentoval i Pablo Zabaleta, který pomohl gólovou přihrávkou Manchesteru City výhře 2:0 proti Hullu.

Oba obránci zároveň patří k nejdražším hráčům ideální sestavy, ve třetím kole jste je mohli pořídit za 7 a 8 miliónů. Zbylí dva obránci se nevešli do sestavy žádného Fantasy trenéra, a to i přes to, že jejich cena se nedostala přes pět miliónů! Velká škoda, jak Ben Davies, tak i Daniel Gabbidon se dokázali v zápasech gólově prosadit a připsali si 14 a 10 bodů.

V záloze se objevuje druhý zástupce Swansea City, Pablo Hernandéz. Ten si připsal 13 bodů a stal se druhým nejúspěšnějším hráčem jedenáctého kola! Po jeho boku hrál Yaya Touré - nejdražší hráč naší jedenáctky, kterého jste mohli pořídit za 8,5 miliónů! Pokud jste tak udělali, Yaya se vám odvděčil deseti body. Nathan Redmond ani Stuart O´Keefe se v žádné sestavě neobjevili.

Nejlepší útočníci získali pouhých sedm bodů

Sestavit útočnou řadu byl velký oříšek. Jen dvojice forvardů získala sedm bodů. Daniel Sturridge z Liverpoolu a Olivier Giroud z Arsenalu. Oba útočníci se svými góly postarali o hubenou výhru 1:0.

Jak jste byli vy spokojeni s výkony svých hráčů?

fantasy
Fantasy liga fotbal

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..