Manchester Utd. - Liverpool 1:0Fotbalovou bitvu odvěkých rivalů v Ligovém poháru rozhodl Chicharito. Suárez se neprosadil

Manchester

Fotbalisté Manchesteru United zvítězili v utkání 3. kola Anglického ligového poháru nad Liverpoolem nejtěsnějším rozdílem 1:0 a odvěkého rivala vyřadili ze soutěže. Jediný gól na Old Trafford vstřelil hned po změně stran domácí Javier Hernández přezdívaný Chicharito. Hosté nasadili poprvé po desetizápasovém trestu útočníka Luise Suáreze, ale uruguayský snajpr se neprosadil.

Útočník Manchesteru Wayne Rooney (uprostřed) v péči liverpoolských hráčů Lucase (vlevo) a Victora Mosese.

Mexický útočník Hernández se prosadil akrobaticky z voleje po rohovém kopu Wayna Rooneyho ihned po začátku druhého poločasu. Liverpool měl sice převahu, ale skórovat nedokázal. Suárezovu střelu z přímého kopu v 72. minutě zastavilo břevno.

Ligový pohár už neobhájí Swansea, kterou senzačně vyřadil druholigový Birmingham po výhře 3:1. Čestný úspěch favorita zaznamenal v nastaveném čase bývalý sparťanský útočník Wilfried Bony.