Tottenham - West Ham United 1:2Tottenham vypadl z Ligového poháru, Manchester United postoupil

Londýn

Fotbalisté Tottenhamu Hotspur prožívají složité období. Po vysoké ligové porážce s Liverpoolem, kterou neustál kouč André Villas-Boas, se Kohouti museli rozloučit s účastí v anglickém Ligovém poháru, když ve středečním londýnském derby prohráli 1:2 s West Hamem United. Naopak Manchester United jde dál.

Modibo Maiga (uprostřed) z West Hamu United slaví postupový gól v pohárovém utkání s Tottenhamem Hotspur.

Tottenhamu nepomohl ani vedoucí gól útočníka Adebayora, který v 67. minutě po centru Defoea otevřel skóre utkání a alespoň částečně si udobřil domácí příznivce. Jenže Kladiváři se nevzdali a deset minut před koncem srovnali zásluhou Jarvise. Postupový gól zaznamenal o pět minut později hlavou hostující Maiga.

Duel mezi Stoke City a Manchesterem United musel být na zhruba 15 minut přerušen kvůli silnému dešti a krupobití. Hosté se však s rolí favorita vypořádali a v druhé půli se díky trefám Younga a Evry radovali z postupu do semifinále.