Rubriky:

Anglie

Kozák si na tréninku zlomil nohu! Sezóna pro něj skončila

3. ledna 2014 08:55 - Birmingham
(Aktualizováno: 3. ledna 2014 10:26)

Velká nepříjemnost potkala útočníka české fotbalové reprezentace Libora Kozáka, pro něhož stávající sezóna skončila. Forvard Aston Villy si totiž na čtvrtečním tréninku zlomil nohu a dnes čtyřiadvacetiletého fotbalistu čeká operace. Informoval o tom oficiální web birminghamského klubu.

 

Chris Ison, ČTK/AP

Bývalý hráč Opavy se podle britských médií zranil při nezaviněné srážce se spoluhráčem Ciaranem Clarkem. "Nejdříve jsem si myslel, že se jen srazili kopačkami. Libor ani nevydal žádný zvuk. Nikdo nevěděl, co se stalo, až pak jsme to uviděli. Je to pro nás velká rána," citoval web listu Birmingham Mail trenéra Aston Villy Paula Lamberta.

Ukaž, že rozumíš fotbalu. Vyzvi ostatní na souboj a vyhraj skvělé ceny. Hraj Fantasy fotbal!

Kozák v létě přestoupil do anglického klubu za zhruba sedm miliónů liber z Lazia Řím, kde působil pět let. V tomto ročníku nastoupil ve 14 utkáních Premier League a vstřelil čtyři branky, což je společně s belgickým útočníkem Christianem Bentekem nejvíce z týmu. Aston Villa je po 20 kolech v tabulce na jedenáctém místě.

Bude chybět i Vrbovi

Kozák bude chybět také novému trenérovi národního týmu Pavlu Vrbovi v přípravách s Norskem (5. března) a pravděpodobně i s Finskem (21. května). "Libora jsem samozřejmě chtěl zapojit v přátelských zápasech, byl to jeden z hráčů, s nimiž jsem do nejbližších utkání počítal. Co nejdříve se s ním pokusím spojit. Teď nezbývá, než abych mu popřál co nejrychlejší uzdravení," citovaly Vrbu internetové stránky FAČR. Vytáhlý útočník v reprezentaci dosud odehrál osm utkání a vstřelil dvě branky.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..