Ipswich

Druhá anglická liga má často vizitku jedné z nejdrsnějších fotbalových soutěží na světě, i tady se ale rodí zajímavé branky. O jednu z nich se postaral stoper Tommy Smith z Ipswiche v utkání proti Queens Park Rangers (1:3). V poslední minutě jen korigoval prohru domácího týmu, zato ale výstavní ranou přesně k tyči.

Fotbalista Ipswiche vystřihl perfektní nůžky.

Hosté si v průběhu druhého poločasu vytvořili luxusní třígólový náskok a v závěrečném nastavení možná trochu polevili v koncentraci, čehož Ipswich využil a ze standardní situace vstřelil alespoň čestný úspěch.

Rohový kop rozehrál českým příznivcům dobře známý Stephen Hunt, který v roce 2006 ještě během působení v Readingu vážně zranil brankáře Petra Čecha. Tentokrát se Hunt prezentoval přesným pasem na svého spoluhráče Tommyho Smithe, který rovnou z voleje a navíc v pádu vystřihl efektní nůžky, po nichž míč prolétl přesně k tyči.

V tabulce devátý Ipswich sice doma ani napotřetí nevyhrál, postupové příčky do play off o Premier League však má nadohled. QPR je na třetím místě.