Manchester City přijde na měsíc o zraněného Agüera

Fotbalisté Manchesteru City přišli na měsíc o svého nejlepšího střelce Sergia Agüera. Argentinského útočníka podle trenéra Manuela Pellegriniho vyřadí ze hry zranění podkolenní šlachy, které si odnesl ze středečního duelu s Tottenhamem.

Fotbalisté Manchesteru City Sergio Agüero (vlevo), Alvaro Negredo (uprostřed) a Dedryck Boyata se radují z gólu.

Pětadvacetiletý kanonýr se zranil poté, co v utkání proti "Kohoutům" (5:1) otevřel skóre a vstřelil již 26. gól ve 22. utkání za manchesterský tým v této sezoně. Hřiště opustil ještě před poločasovou přestávkou.

Agüero přijde o šlágr anglické ligy s Chelsea a zmešká i úvodní duel osmifinále Ligy mistrů proti Barceloně. "Je to skvělý hráč, ale věřím, že ho dokážeme nahradit. Všichni ostatní útočníci - Álvaro Negredo, Edin Džeko a Stefan Jovetič jsou schopní ho zastoupit," řekl kouč střelecky nejúspěšnějšího týmu anglické ligy Pellegrini.