Rosický už potřetí za sebou vstřelil nejkrásnější gól měsíce, rozhodli fanoušci Kanonýrů

Fanoušci Arsenalu již potřetí za sebou zvolili gól českého fotbalisty Tomáše Rosického za nejkrásnější branku celého měsíce. Za březen se pro jeho pohotovou křižnou střelu v zápase s Tottenhamem vyjádřilo plných 89 procent fanoušků.

Střelec Tomáš Rosický (vpravo) se raduje se spoluhráčem z Arsenalu Olivierem Giroudem z gólu proti Tottenhamu.

Rosickému se proti Tottenhamu daří. Anketu v lednu vyhrál za další gól proti tomuto londýnskému týmu. Ve 3. kole FA Cupu obral na polovině hřiště o míč Rose a dal se na úprk proti brankáři Llorisovi. Toho pak překonal přesným obloučkem. Gól získal dokonce 91 procent hlasů.

V únoru se Rosický prosadil v ligovém utkání proti Aston Ville. Tři minuty před koncem první půle byl na konci týmové akce, kterou rozehrál společně s Giroudem.

Rosického trefa, která si v březnu získala obdiv fanoušků Gunners, se odehrála proti Tottenhamu už ve 2. minutě. Kapitán národního týmu se v plném sprintu opřel na hranici vápna do balónu a trefil přesně vzdálenější roh brány. Arsenal v polovině března zvítězil 1:0. Od té doby výhru neslavil.