Rubriky:

Anglie

Giggsovými asistenty budou jeho bývalí spoluhráči včetně Scholese

23. dubna 2014 14:00 - Manchester

Dočasný trenér Manchesteru United Ryan Giggs si vybral za asistenty své bývalé spoluhráče Paula Scholese, Nickyho Butta a Phila Nevilla. Rudé ďábly tak povedou někdejší hráči, kteří na slavný manchesterský celek odehráli celkem 2453 soutěžních zápasů. Společně vedli již dnešní dopolední trénink United.

 

Stefan Wermuth, Reuters

Sedmatřicetiletý Neville působil už v realizačním týmu předchozího kouče Davida Moyese, kterého klubové vedení v pondělí kvůli špatným výsledkům odvolalo. O dva roky starší Butt pracoval v Manchesteru u výběrů do 19 a 21 let.

V úvodu sezony mu při zápasech UEFA Youth League asistoval stejně starý Scholes. Dlouholetá opora United po minulé sezoně ukončila aktivní kariéru a následně v létě odmítla nabídku působit v nově vzniklém realizačním týmu kouče Moyese.

Giggs, který je stále aktivním hráčem United, by měl tým vést ve zbytku sezony do doby, než vedení najde Moyesova nástupce. Slavný klub prožívá jednu z nejhorších sezon od roku 1990 a čtyři zápasy před koncem Premier League už je bez šance kvalifikovat se do příštího ročníku Ligy mistrů.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..