Manchester Utd. - Hull 3:1Debut jako hrom! Wilson dvěma góly zařídil výhru Rudých ďáblů nad Hullem

Fotbalisté Manchesteru United se dočkali druhého vítězství pod trenérem Ryanem Giggsem. Rudí ďáblové porazili v úterní dohrávce 34. kola Premier League doma Hull 3:1, když se hned při svém debutu dvakrát trefil devatenáctiletý útočník James Wilson. Hráči United zůstávají na sedmém místě tabulky, kolo před koncem soutěže ztrácí na šestou příčku Tottenhamu zaručující Evropskou ligu tři body, mají však lepší skóre a tak dál živí naději.

James Wilson z Manchesteru United oslavuje svůj vedoucí gól v utkání proti Hullu City.

Wilson se brankami v obou poločasech postaral o dvougólový náskok domácích a po rychlé odpovědi Mattyho Fryatta potvrdil v závěru vítězství Robin van Persie, jenž přišel na hřiště jako Wilsonův náhradník.

V roli rezervního hráče zasáhl na posledních dvacet minut do zápasu také Ryan Giggs, který od 22. dubna vede mužstvo jako trenér po odvolaném Davidu Moyesovi. Při domácí rozlučce United s nepodařenou sezónou to pro čtyřicetiletého záložníka byly patrně poslední minuty hráčské kariéry.