Francouz Nasri prodloužil smlouvu s Manchesterem City

Londýn

Francouzský záložník Samir Nasri podepsal novou pětiletou smlouvu s Manchesterem City. Sedmadvacetiletý fotbalista je u anglického mistra vázán do roku 2019.

Záložník Manchesteru City Samir Nasri.

Nasri přišel do Manchesteru před třemi lety z Arsenalu. Od té doby se City vyhrál dvakrát Premier league a jednou Ligový pohár. V minulé vítězné sezoně nastřílel 11 soutěžních branek a vybojoval si místo v základní sestavě.

"Nějakou dobu mi trvalo, než jsem si zvykl na život v Manchesteru, protože oproti Londýnu to byla velká změna. Poslední rok však byl perfektní. Usadil jsem se, užíval si fotbal a myslím, že to bylo vidět i na hřišti," uvedl na klubovém webu odchovanec Marseille.

Nasri chyběl na letošním mistrovství světa v Brazílii. Trenér Didier Deschamps ho nepovolal do francouzského výběru kvůli pověsti problémového hráče. V reprezentaci dosud odehrál 41 zápasů a vstřelil pět gólů.