Anglie

Arsenal s Rosickým na hrotu nestačil Henrymu a spol.

27. července 2014 09:53 - New Jersey

Arsenal během turné ve Spojených státech prohrál s týmem New York Red Bulls 0:1. Jedinou branku utkání hraného v New Jersey obstaral ve 33. minutě Bradley Wright-Phillips. Za americký celek odehrál 54 minut Thierry Henry, po jehož rohovém kopu padl rozhodující gól. Někdejšího útočníka kanonýrů při střídání vyprovázel ze hřiště bouřlivý potlesk.

Brad Penner, Reuters

Londýnský klub se ještě musel obejít bez Alexise Sancheze. Posila z Barcelony se k týmu připojí až po návratu z amerického turné spolu s Francouzi Mathieuem Debuchym a Olivierem Giroudem, jak píše britský Daily Mail.

Manažer anglického mužstva Arséne Wenger měl velmi omezené možnosti s poskládáním útoku, a tak se v základní jedenáctce objevil na hrotu osamocený Tomáš Rosický.