Arsenal s Rosickým na hrotu nestačil Henrymu a spol.

Arsenal během turné ve Spojených státech prohrál s týmem New York Red Bulls 0:1. Jedinou branku utkání hraného v New Jersey obstaral ve 33. minutě Bradley Wright-Phillips. Za americký celek odehrál 54 minut Thierry Henry, po jehož rohovém kopu padl rozhodující gól. Někdejšího útočníka kanonýrů při střídání vyprovázel ze hřiště bouřlivý potlesk.

Thierry Henry v utkání proti svému bývalému klubu.

Londýnský klub se ještě musel obejít bez Alexise Sancheze. Posila z Barcelony se k týmu připojí až po návratu z amerického turné spolu s Francouzi Mathieuem Debuchym a Olivierem Giroudem, jak píše britský Daily Mail.

Manažer anglického mužstva Arséne Wenger měl velmi omezené možnosti s poskládáním útoku, a tak se v základní jedenáctce objevil na hrotu osamocený Tomáš Rosický.