Rubriky:

Anglie

Cuadrada lanaří velkokluby. Po hvězdném Kolumbijci touží Rudí ďáblové i Barcelona

29. července 2014 06:57 - Manchester

Jeden z objevů nedávno skončeného světového šampionátu v Brazílii Juan Cuadrado by mohl brzy změnit dres. Kolem hvězdného Kolumbijce, který aktuálně hájí barvy Fiorentiny, krouží fotbaloví giganti Manchester United a Barcelona. Podle britského listu Daily Mail jsou Rudí ďáblové ochotni vysázet toskánskému klubu za přestup 30 miliónů liber (přibližně jednu miliardu korun).

 

Ricardo Moraes, Reuters

Vlastník Fiorentiny Diego Della Valle se ještě před šampionátem v Brazílii nechal slyšet, že chce šestadvacetiletého křídelníka v kádru udržet. Jenže po vydařeném turnaji je po Cuadradovi velká poptávka.

Fiorentina jej během mistrovství definitivně vykoupila z Udine, Fialky se domluvily na odkupu druhé poloviny práv (asi 11 miliónů eur) a teď mohou s klidem vyjednávat s novými zájemci, kteří jsou připraveni za šikovného záložníka zaplatit hodně tučnou sumu.

Rudí ďáblové chtějí pod vedením Louise van Gaala zapomenout na zpackanou sezónu a výrazně obměňují mužstvo. Na Old Trafford už zamířil z Bilbaa třeba Ander Herrera, tím ale posilování kádru nekončí. United si vyhlédli také chilského středopolaře Vidala a právě Cuadrada, po kterém však pošilhává i Barcelona.

Pro tým z Nou Campu by byla všestrannost kolumbijského křídelníka přínosem. Katalánský klub má navíc výhodu v tom, že na rozdíl od United bude hrát letos Ligu mistrů.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..