Rubriky:

Anglie

Živě

Uprchlík varuje mladé Angličany: Nepodepisujte Manchesteru City!

9. srpna 2014 12:10 - Manchester

Jack Rodwell se nechal slyšet, že nadějní angličtí fotbalisté by neměli podepisovat smlouvu s Manchesterem City, ale raději by měli volit kluby, ve kterých získají větší herní praxi. Anglický záložník v létě přestoupil do Sunderlandu za 10 miliónů liber a svého předchozího angažmá v Manchesteru očividně lituje.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Ale jen proto, že jste mladý Angličan, neznamená, že nebudete hrát za Manchester City," upřesnil svůj názor Rodwell.

„Asi bych řekl, nepodepisujte teď. Hrajte, co nejvíce můžete. Zvažte své možnosti a rozhodněte se, zda chcete pravidelně nastupovat," cituje třiadvacetiletého středního záložníka britský list Mirror.

Již dříve byl vůči Manchesteru City za nedostatek příležitostí kritický krajní záložník Adam Johnson, který rovněž odešel do Sunderlandu.

Citizens po odchodu Angličanů naopak rozšiřují argentinskou partu v kabině. Již pátým hráčem ze země vicemistrů světa je záložník Bruno Zuculini, který přišel z argentinského Racingu. Doplní tak krajany Sergia Aguera, Martina Demichelise, Pabla Zabaletu a Willyho Caballera.

dh, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji proběhlo od 10. do 26. května 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..