Rubriky:

Anglie

Pozdrav z nebes. Záložníkovi Manchesteru přistál v ústech kus ptačího trusu

18. srpna 2014 17:17 - Manchester

Fotbalisté Manchesteru United vstoupili do nové sezóny porážkou 1:2 se Swansea a nálada týmu je podle trenéra Louise van Gaala v troskách. Ještě hůř se však během sobotního utkání před vlastními fanoušky musel cítit záložník Ashley Young - anglickému fotbalistovi během duelu přistálo v ústech cosi podivného - něco, co se hodně podobá ptačímu exkrementu.

 

Profimedia.cz

Pokud se nejedná o zdařilou fotomontáž, tak si Young na Old Trafford vypil kalich hořkosti až do dna. Smolná chvíle přišla zrovna v momentě, kdy devětadvacetiletý záložník komunikoval se svými spoluhráči v dresu United. Kus pravděpodobně ptačího trusu v tu chvíli přistál přímo v puse devětadvacetiletého záložníka.

Nic hezkého. Stejně jako premiérová porážka Manchesteru hned v zahajovacím zápase sezóny, na Old Trafford poprvé po 42 letech. „Naše sebevědomí je v troskách. Není nic horšího, než po zdařilé přípravě takhle prohrát. Ale můžeme si za to sami," připustil Van Gaal.

Zkušený nizozemský kouč přesto věří, že Manchester United čekají pod jeho vedením lepší chvíle, než tým zažíval v minulé sezóně. „Všude, kam jsem přišel, jsme se první tři měsíce trápili. Hráči ale poznají, co po nich vyžaduji. Až si zvyknou, přijdou i výsledky," dodal třiašedesátiletý trenér.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..