Živě

Čech se s rýpavým fanouškem Manchesteru United nepáral. A pobavil Anglii

26. srpna 2014 07:37 - Londýn

Brankář Petr Čech se po dekádě na výsluní v anglické Premier League musí vyrovnávat s pozicí náhradníka mladšího kolegy Thibauta Courtoise, jenž u kouče Chelsea Joseho Mourinha vyhrál boj o místo mezi tyčemi. Zkušený gólman ale evidentně i v této nepříjemné situaci neztrácí smysl pro humor.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Čech, který drží v Chelsea rekord v počtu vychytaných nul, si před novináři či fanoušky na svoji situaci nijak nestěžuje a v anglických médiích navíc sklidil uznalý aplaus za trefnou reakci na rýpavý dotaz jednoho fanouška na Twitteru.

Jeden z příznivců Manchesteru United se ho přes sociální síť zeptal: „Petře, jak se daří tvému kamarádovi Courtoisovi v bráně Chelsea?" A Čech si svou odpovědí nebral žádné servítky: „Mnohem lépe než týmu, kterému fandíš."

Tím trefil citlivé místo všech fanoušků United, protože slavný klub z Manchesteru po totálně zpackané poslední ligové sezóně začal špatně i tu stávající, v níž vytěžil ze dvou zápasů jediný bod, zatímco Chelsea je bodově nadále stoprocentní.

„Tohle zabolelo," reagoval následně fanoušek. „Myslel jsem, že rád vtipkuješ," opáčil český gólman.

„Prostě se ukázalo, že není dobrý nápad testovat Petra Čecha na Twitteru," shrnul celou příhodu britský list Daily Mirror.

roj, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..