Rubriky:

Anglie

Bouřlivák Balotelli splnil fanouškům sen, nechal je řídit sporťák za 10 miliónů

21. září 2014 09:15 - Liverpool

Italský útočník Mario Balotelli je známý svými výstřelky na trávníku i mimo něj. Sám fotbalista se přitom cítí jako oběť dlouhodobé mediální štvanice. Balotelli je ale také velkým milovníkem drahých sportovních aut. Do jeho nového působiště v anglickém Liverpoolu dorazil nablýskaný model nového Ferrari F12 za zhruba 10 miliónů korun. Ital měl z přírůstku do již tak nadupané garáže obrovskou radost a nezdráhal se o ni nesobecky rozdělit i s nadšenými diváky celého burácejícího divadla na parkovišti tréninkového centra Melwood ground.

 

Profimedia.cz

Čtyřiadvacetiletý talentovaný útočník toužebně vyhlížel nového nabušeného miláčka již nějaký čas, jeho červené Ferrari F12 Berlinetta totiž do Anglie dorazilo bezprostředně poté, co v Itálii vyjelo z tovární garáže.

Podle britského deníku Daily Star pak Balotelli po triumfální cestě liverpoolskými uličkami, v nichž samozřejmě rudý stroj se vzedmutým hřebcem ve znaku vzbuzoval neutuchající pozornost, dorazil italský útočník za volantem desetimiliónového žihadla do tréninkového komplexu Reds v Melwoodu.

Krátká ochutnávka za volantem ale natěšenému forvardovi nestačila. Balotelli se totiž na místním parkovišti rozhodl podělit o radost s okolo stojícím publikem, čímž splnil hned několika fanouškům dětský sen. Balotelli se usadil na místo spolujezdce a půjčil klíčky každému, kdo měl zájem.

„Byl tam velký chumel zájemců. Mario seděl na místě spolujezdce a smál se na celé kolo tomu, jak se snaží vůz zvládnout. Také jim radil, když měli problém sílu auta ukočírovat. Všichni byli z něho i z auta strašně nadšení,“ uvedl očitý svědek celé události.

dfk, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..