Liverpool - West Bromwich 2:1Liverpool po měsíci zabral a porazil West Bromwich

Fotbalisté Liverpoolu se po měsíci dočkali v anglické lize vítězství, když doma porazili West Bromwich 2:1. Na obou gólech se podílel Jordan Henderson, který jednou skóroval a na druhý přihrál Adamu Lallanovi. Ten se v Premier League trefil po 189 dnech. Šlo o 55. a 56. gól, který za poslední dvě sezóny v dresu Liverpoolu dali angličtí hráči, což je nejvíce ze všech týmů v soutěži.

Jordan Henderson (uprostřed) připojil druhý gól Liverpoolu v souboji s West Bromwichem (2:1).

První výhry v sezóně se dočkal Sunderland, který doma přehrál Stoke 3:1. Stačili mu na to pouhé tři střely na branku, měl stoprocentní efektivitu.

Burnley se dočkalo gólu po dlouhých 565 minutách, což je desátá nejdelší série v historii Premier League. Šňůru ukončil na hřišti Leicesteru Michael Kightly, když zblízka dostal míč do sítě. Domácí dvěma góly skóre otočili, ale na začátku šesté nastavené minuty srovnal Ross Wallace. Leicester dal 10 ze svých 11 gólů v domácím prostředí.

Bývalý útočník pražské Sparty Wilfried Bony se dočkal první trefy v nové sezóně a pomohl Swansea k remíze 2:2 s Newcastlem. Za hosty dvakrát vyrovnal Papiss Cissé. Na obě branky Swansea nahrál Gylfi Sigurdsson, který tak se šesti asistencemi vládne společně s Cescem Fábregasem nahrávačům v soutěži.