Rubriky:

Anglie

Čech poprvé přiznal: Pokud se moje situace v Chelsea nezmění, budu ji řešit

7. října 2014 14:16 - Praha
(Aktualizováno: 7. října 2014 16:28)

Brankář Petr Čech naznačil, že pokud se jeho situace v nastávajícím období v Chelsea nezmění, ze Stamford Bridge odejde. Při srazu národního týmu v Praze prohlásil: „Přestupní termín začíná v lednu, uvidíme, co se do té doby stane. V případě, že se situace nebude vyvíjet lépe, budu ji chtít řešit.“

 

Philip Brown, Reuters

O víkendu se podruhé na podzim dostal do branky Chelsea, když zkraje duelu s Arsenalem (výhra 2:0) nahradil zraněného belgického gólmana Thibauta Courtoise. Jenže je však téměř jisté, že pokud se nestane nic mimořádného, po návratu z reprezentačního srazu Petr Čech znovu usedne mezi náhradníky. Tento scénář však už nehodlá zakoušet dlouho.

Konkrétní časový horizont, do kdy bude ochotný nynější stav akceptovat, si však nestanovil. „Nedal jsem si žádné datum. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Všechno se může rychle změnit, ve fotbale je totiž i týden dlouhá doba," podotkl Čech, kterého nynější stav rozhodně netěší.

O to víc, když posledních deset let byl v Chelsea jasnou jedničkou. „Nejsem z toho šťastný, cítím, že mám pořád na to, abych se pohyboval mezi nejlepšími. Myslím, že nenastal čas, abych seděl na lavici a nechytal," prohlásil dvaatřicetiletý brankář.

Seznámil s tímto plánem i trenéra Blues Josého Mourinha, který před sezónou stáhl Courtoise z hostování v Atlétiku Madrid a Čechovi přisoudil roli dvojky? „S nikým jsem o tom nemluvil. Ale myslím, že klub i všichni ostatní mě znají natolik, aby věděli, že situace není určitě taková, jakou bych si představoval," dodal Čech.

Nastane v jeho pozici na Stamford Bridge v dohledné době rapidní obrat, nebo bude v zimě jednat o odchodu?

neu, Sport.cz, Právo

Radili byste Petru Čechovi, aby z Chelsea odešel?

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..