West Bromwich - Manchester Utd. 2:2Manchester zachránil remízu až v závěru

Londýn

Fotbalistům Manchesteru United se ani pod taktovkou Louise van Gaala zatím nedaří navázat na předchozí vítězná tažení klubu. Na hřišti West Bromwiche uhráli jen remízu 2:2 a v tabulce klesli po 8. kole na šesté místo. Od první porážky na hřišti Hawthorns v historii Premier League je spasil až gól Daleyho Blinda tři minuty před koncem normální hrací doby.

Takhle Daley Blind z Manchesteru United srovnal skóre ligového zápasu na hřišti WBA na konečných 2:2.

Manchester United tak prodloužil svou sérii venkovních zápasů bez vítězství na šest. To je nejhorší bilance slavného klubu za posledních 18 let.

Domácí dostal do vedení už v 8. minutě Stephane Sessegnon. Manchester vyrovnal až po přestávce, kdy se poprvé v dresu United trefil střídající Marouane Fellaini. Saido Berahino v 65. minutě znovu rozjásal domácí fanoušky, přesná trefa nizozemského reprezentanta ale v závěru zachránila hostům alespoň bod.

Anglická fotbalová liga - 8. kolo:
West Bromwich - Manchester United 2:2 (8. Sessegnon, 65. Berahino - 48. Fellaini, 87. Blind).