West Ham - Swansea 3:1Bonyho gól Swansea nepomohl. West Ham zásluhou Carrolla otočil skóre

Fotbalisté West Hamu zdolali v nedělním utkání 15. kola Premier League doma Swansea 3:1 a posunuli se na třetí příčku tabulky. Aston Villa zdolala před vlastním publikem Leicester 2:1.

Útočník West Hamu Andy Carroll (č. 9) slaví gól proti Swansea v utkání 15. kola anglické Premier League.

Velšský celek sice vedl po zásahu Bonyho, jenž se trefil v lize posedmé v sezóně. Kladiváři ale v dalším průběhu střetnutí překlopili výsledek na svoji stranu. Nejprve se dvakrát trefil Andy Carroll a tříbodový zisk zpečetil domácím v závěru Diafra Sakho. West Ham vyhrál v Premier League potřetí za sebou, na vedoucí Chelsea ztrácí devět bodů.

Leicester začal na půdě Aston Villy slibně. Ve 13. minutě skóroval z dorážky Ulloa. Jenže z Villa Parku si hosté nakonec neodvezli ani jeden bod. O čtyři minuty později srovnal hlavou Clark a obrat Villans dokonal v 71. minutě Hutton.

Leicester zůstal v tabulce na poslední příčce, Aston Villa je jedenáctá.