Rubriky:

Anglie

Podepište se mi sem, šokovala mladá pacientka hvězdy Manchesteru United

19. prosince 2014 18:00 - Manchester

Velmi netradiční místo na autogram si vybrala dvanáctiletá pacientka s leukémií Charlotte Jenningsová, kterou v nemocnici navštívili fotbalisté Manchesteru United. Hráče požádala, aby se jí podepsali na lebku.

 

Phil Noble, Reuters

Lékaři dvanáctileté dívce diagnostikovali leukémii letos v lednu. Velkou fanynku Rudých ďáblů návštěva jejích hrdinů nadchla. A když přišlo na to, že by jí Wayne Rooney, Ryan Giggs, Robin van Persie a Juan Mata rádi zanechali na památku podpis, dívka hned věděla, kam se jí mají hvězdy podepsat. „Je mi dvanáct let a mám holou lebku. Tak proč to neudělat?" řekla pro Daily Mirror Jenningsová.

Od začátku nemoci nemohla navštívit ani jeden zápas na Old Trafford, o to víc ji potěšilo, když naopak hráči dorazili za ní. Podle otce si na podpisy, které jí fotbalisté zvěčnili na lebce inkoustem už před devíti dny, nenechá sáhnout. „Podpisy tam pořád jsou a nejsem si jistý, jestli někdy zmizí," smál se táta Paul.

Toho samozřejmě nadchlo, že si slavní hráči našli čas a potěšili tak jeho nemocnou dceru. „Byla z návštěvy nadšená, všichni hráči byli opravdu skvělí," poděkoval fotbalistům United přes média.

oc, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..