Liverpool - Swansea 4:1Liverpool se zvedá, Swansea nastřílel čtyři góly

Liverpool

Fotbalisté Liverpoolu v posledním utkání 19. kola Premier League zvítězili na Anfield Road nad Swansea 4:1. Dva góly vstřelil Lallana, který se tak výrazně podílel na nejvyšším vítězstvím Reds v domácím prostředí v ligové sezóně. Svěřenci Brendana Rodgerse zvítězili v anglické nejvyšší soutěži podruhé za sebou a na osmém místě díky skóre přeskočili svého pondělního soupeře.

Alberto Moreno (druhý zleva) se raduje se spoluhráči z Liverpoolu z gólu, který vstřelil Swansea.

Adam Lallana v druhém poločase zaznamenal v rozmezí deseti minut dvě rozdílné branky. V 51. minutě ho nepovedeným odkopem trefil gólman Swansea Lukasz Fabiaňski a od anglického reprezentačního záložníka se míč odrazil do prázdné branky. Na druhé trefě měl Lallana větší podíl, v 61. minutě obešel dva bránící hráče velšského celku a zvýšil na 3:1.

Mezi dvě Lallanovy trefy vtěsnal jedinou branku hostů Islanďan Gylfi Sigurdsson, šance Swansea na zvrat vzal definitivně v 69. minutě vlastním gólem bývalý hráč Liverpoolu Jonjo Shelvey. Skóre zápasu otevřel ve 33. minutě Albert Moreno.

Anglická fotbalová liga - 19. kolo:
Liverpool - Swansea 4:1 (51. a 61. Lallana, 33. Moreno, 69. vlastní Shelvey - 52. Sigurdsson).