West Ham - Manchester Utd. 1:1Manchester United odvrátil prohru s West Hamem až v nastavení

Londýn

Fotbalisté Manchesteru United propásli šanci vrátit se na třetí místo tabulky anglické ligy a nakonec byli po zápase na hřišti West Hamu rádi za remízu 1:1. S londýnským klubem totiž ještě v 90. minutě prohrávali a teprve ve druhé minutě nastavení odvrátil nezdar nizozemský reprezentační obránce Daley Blind.

Rozhodčí Mark Calattenburg domlouvá Waynu Rooneymu během utkání proti West Hamu.

Přitom svěřenci jeho krajana Louise van Gaala prohráli z posledních 14 duelů jen jediný, jenže dnes neměli svůj den. Domácí měli víc šancí a ekvádorský střelec Enner Valencia donutil Davida de Geu v brance United ke dvěma parádním zákrokům. Senegalec Cheikhou Kouyaté byl navíc na začátku druhé půle se svým průnikem úspěšnější.

Na druhé straně zmařili příležitosti Radamel Falcao i Robin van Persie. Až Blind při závaru před brankou spasil Manchester ranou z hranice šestnáctky. Myšlenky na obrat vzaly za své krátce po vyrovnání, po němž byl po druhé žluté kartě vyloučen zadák Rudých ďáblů Luke Shaw.