QPR - Tottenham 1:2Kane zajistil Tottenhamu posun na šesté místo Premier League

Londýn

Fotbalisté Tottenhamu porazili v dohrávce 27. kola anglické ligy v londýnském derby Queens Park 2:1 a posunuli se na šesté místo tabulky. Oba góly vítězů dal útočník Harry Kane, který se posunul na třetí místo pořadí střelců.

Fotbalista Tottenahmu Harry Kane se raduje z gólu proti Queens Parku Rangers.

Anglický reprezentant do 21 let otevřel skóre hlavičkou ve 34. minutě. Podruhé se prosadil o dalších 34 minut hry později a se 16 brankami se posunul na třetí místo tabulky kanonýrů, jeden zásah za Diega Costu z Chelsea a Sergia Agüera z Manchesteru City.

Závěr duelu proti svému bývalému týmu zdramatizoval snížením technickou střelou z hranice pokutového území brazilský záložník Sandro. Queens Park už ale další branku nepřidal a zůstává na sestupové osmnácté příčce.

Další utkání anglické ligy již tento víkend na programu není. Oba kluby využily své brzké vyřazení z Anglického poháru a dohrály zápas odložený z minulého víkendu, kdy Tottenham hrál finále Ligového poháru s Chelsea (0:2).