Rubriky:

Anglie

Wilshere si znovu poranil kotník, Rosického zdravotní stav se zlepšuje

6. srpna 2015 13:45 - Londýn

Zdravotní problémy záložníka Jacka Wilsherea z Arsenalu nekončí. Třiadvacetiletý fotbalista podle serveru BBC utrpěl po souboji na sobotním tréninku vlasovou zlomeninu v pravém kotníku a hrozí mu, že bude až osm týdnů mimo hru. Naopak zranění Tomáše Rosického se úspěšné hojí.

 

Paul Hackett, Reuters

Wilshere sice nemusí na operaci, ale zmešká začátek nové sezóny, do které londýnský celek vstoupil nedělní výhrou v Superpoháru nad Chelsea. Kanonýři se v úvodním zápase střetnou s West Hamem a do utkání by možná mohl zasáhnout i Rosický, jehož v minulých týdnech trápilo poraněné koleno.

"Welbeck a Rosický se zdárně zotavují ze svých zranění," prohlásil neurčitě pro oficiální internetové stránky klubu trenér Arséne Wenger.

V minulém ročníku Wilshere kvůli zranění levého kotníku nehrál pět měsíců. V listopadu se navíc musel podrobit dvěma operacím vazů a vrátil se až na posledních šest zápasů včetně dvou utkání Anglie v kvalifikaci mistrovství Evropy.

S kotníky měl Wilshere potíže také před čtyřmi lety. Tehdy v přípravě utrpěl únavovou zlomeninu a po operaci nehrál téměř rok a půl.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..