Odvážný kop v nastavení. Mladík uchvátil Ostrovy akrobatickým kouskem zpoza šestnáctky

Nottingham

Úžasný fotbalový kousek se v Anglii podařil osmnáctiletému Virgilu Gomisovi. Útočník Nottinghamu se v dorostenecké soutěži proti Ipswichi odhodlal v nastaveném čase za nerozhodného stavu 2:2 k odvážnému zakončení, které fanoušky na Britských ostrovech nadchlo.

Mladík uchvátil fanoušky akrobatickým kouskem.

Nottingham měl ve třetí minutě nastaveného času výhodu rohového kopu. Centrovaný míč přistál ve vápně ke Gomisovi, který se ho snažil zpracovat na prsa. Balón mu sice odskočil až za hranici pokutového území, přesto se ke střele nakonec dostal. A sedla mu opravdu parádně!

Mladík si předkopl míč a poté dokonalými nůžkami přeloboval hostujícího brankáře. Pikantní je, že Gomis přišel na hřiště až v 90. minutě, kdy nahradil v sestavě záložníka Adamse. Forest tak po výsledku 3:2 slavili druhé vítězství v sezóně.