Rubriky:

Anglie

Pod tlakem jsou uprchlíci, my ne. Stále jsme šampióni, říká Mourinho

13. září 2015 08:43 - Liverpool

Fotbalisté Chelsea prohráli v sobotu na hřišti Evertonu 1:3, když všechny góly domácích vstřelil náhradník Steven Naismith. „Blues“ tak získali v úvodních pěti utkáních pouhé čtyři body. Jedná se o nejhorší start londýnského klubu od roku 1988 a sám manažer José Mourinho tak špatný úvod sezóny za svou trenérskou kariéru nezažil. „Musíme se s tím vypořádat, fotbal je o výsledcích. Snadno se to říká a já s tím naprosto souhlasím. Ale výsledky jsou příliš špatné,“ uznává portugalský stratég citovaný britským listem Daily Mail.

 

Ed Sykes, Reuters

„Nezazlívám to hráčům, nezazlívám to ani sám sobě. Ty výsledky neakceptuji. Jsem zodpovědný za tým, nejsem z této situace šťastný a nejsem spokojen ani sám se sebou," vysvětloval Mourinho, jenž se nehodlá vymlouvat na své svěřence.

„Jsem s hráči, nemohu být proti nim. Nemohu z nich mít špatný pocit. To je to, co mě dělá šťastným. Jsem rád, že s hráči mohu zítra opět vidět, trénovat je a připravovat se s nimi na další zápas," pokračoval manažer klubu ze Stamford Bridge.

A opět ujistil, že nepropadá panice. „Zvládám to dobře. Necítím se být pod tlakem. To uprchlíci jsou pod velkým tlakem," zaujal britské novináře a opět dal najevo, že není na místě ztrácet sebevědomí: „Dokud někdo nevyhraje ligu, jsme šampióny stále my."

dh, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..