Leicester - Aston Villa 3:2Leicester předvedl parádní obrat

Leicester

Fotbalisté Leicesteru zažívají skvělý začátek Premier League. V 5. kole otočili utkání s Aston Villou. Hosté přitom vedli o dvě branky. V první půli se trefil Jack Grealish, pro kterého to byla první branka v dresu Aston Villy, chvíli po přestávce přidal druhý gól Carlos Gil. I ten se trefil za svůj tým poprvé.

Leicester v posledních dvaceti minutách zabral a vybojoval tři body. Nejprve se prosadil Ritchie De Laet, v 82. minutě vyrovnal Jamie Vardy a minutu před koncem se ve svém debutu za "Foxes" trefil střídající Nathan Dyer.

Leicester je po pěti kolech překvapivě na druhém místě. Od začátku dubna nezískal v Premier League žádný jiný tým tolik bodů (33).

Anglická fotbalová liga - 5. kolo:
Leicester - Aston Villa 3:2 (72. De Laet, 82. Vardy, 89. Dyer - 39. Grealish, 63. Gil)