Southampton - Swansea 3:1Letní posila Saints se poprvé trefila a Southampton zabral

Southampton

Fotbalisté Southamptonu porazili v 7. kole anglické Premier League Swansea 3:1 a díky výhře se posunuli před sobotního protivníka.

Southampton šel do vedení zásluhou van Dijka. Letní posila se poprvé prosadila v 11. minutě po rohovém kopu, kdy si naskočila na centr Warda-Prowse. Domácí hýřili aktivitou i v druhém poločase a po brankách Tadiče a Maného skóre narostlo již na 3:0. Pasivní hra hostů napomáhala k nátlakové hře svěřenců trenéra Koemana a hráči Swansea museli být neustále v pozoru. V 83. minutě se z penalty prosadil Sigurdsson a kosmeticky upravil na konečných 3:1.

Anglická fotbalová liga - 7. kolo:
Southampton - Swansea 3:1 (11. van Dijk, 54. Tadič, 61. Mané - 83. Sigurdsson z pen.).