Watford - Crystal Palace 0:1Watford doma poprvé inkasoval a prohrál

Fotbalisté Crystal Palace zvítězili v 7. kole Premier League na hřišti Watfordu 1:0 a po dvou prohraných utkání v řadě si připsali plný bodový zisk. Zároveň se v tabulce přiblížili na rozdíl jediného bodu třetímu West Hamu. Naopak domácí hráči nedokázali navázat na předchozí dvě výhry a poprvé v sezóně na svém stadiónu obdrželi branku.

Brede Hangeland z Crystal Palace se raduje z vítězství nad Watfordem.

Klání, které bylo pro obě mužstva první konfrontací v Premier League, se od začátku hrálo v rychlém tempu od jedné branky ke druhé, ovšem vyloženou šanci ke skórování si nevytvořil ani jeden tým. V druhém poločase více aktivity předvedli hostující hráči. Klíčový moment přišel v 69. minutě, kdy domácí Nyom v pokutovém území nedovoleným způsobem atakoval protihráče. Následnou penaltu bez problémů proměnil francouzský útočník Cabaye. Crystal Palace si tak připsal již třetí venkovní výhru.