Rubriky:

Anglie

Živě

Sestava Chelsea? Zeptejte se krys, perlil Mourinho

3. října 2015 08:33 - Londýn

Je zvyklý na úspěchy a tituly, momentálně k nim má ale s Chelsea docela daleko. Byť svá selhání na veřejnosti spíše marginalizuje, před víkendovým duelem s fotbalisty Southamptonu kouč José Mourinho přiznal, že prožívá „nejhorší období kariéry“.

 

Ed Sykes, Reuters

V Lize mistrů Blues naposledy překvapivě prohráli v Portu, v Premier League mají po sedmi kolech na svém kontě jen dvě výhry a patří jim až 14. příčka v tabulce. To je na obhájce titulu velká zoufalost.

„Prožívám nejhorší období a výsledky za svoji kariéru. Mám to jako fantastickou zkušenost, kterou bych ale nerad opakoval. Pomůže mi to zase se zlepšit. Je to skvělá negativní zkušenost," vysvětloval novinářům.

Mourinho popíral, že by v kabině byly rozbroje mezi hráči a jejich chování si pochvaloval: „Když moji hráči udělají chybu, dobře o ní vědí. Mluvíme o tom otevřeně, nejsme žádné primadony. Každý chce pracovat co nejlépe a zároveň akceptuje kritiku."

Ivanovič? Nejlepší pravý bek

Charismatický kouč se zastal i v poslední době hodně kritizovaného obránce Branislava Ivanoviče. „Hodně spolu mluvíme. On vůbec se mnou hodně rád mluví o svých chybách. Jsem k němu kritický a bavíme se o tom, jak by se měl zlepšit. Vůbec ale nepochybuji o tom, že je můj nelepší pravý bek, ale zároveň musí vylepšit některé aspekty své hry," pokračoval kouč.

Zda sáhne před víkendovým ligovým střetnutím ke změnám v sestavě, na to dal novinářům velmi štiplavou odpověď. Odkázal je, ať se obrátí na své špehy, kteří slídí v tréninkovém centru.

„Sestavu vám neřeknu. Možná máte sami své zdroje, které vám dají nějaké tipy. Včera a dnes jsme trénovali taktiku a jsem si jistý, že jste tam měli nějaké krysy. Můžou vám říct, o co jde," dodal Mourinho.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..