Rubriky:

Anglie

Special One se ve vypolstrované sedačce propadá stejně jako Blues tabulkou

6. října 2015 16:31 - Londýn

Nemluvně v hledišti, utahování špuntů na kopačkách těsně před výkopem, úsměvné zásahy rozhodčích. O legraci a zábavu jde na fotbale především, což výběr vtipných a bizarních scének z 8. kola anglické Premier League jen potvrzuje. Jako tradičně nemůže chybět ani José Mourinho, který je na lavičce těžce zkoušené Chelsea vděčným objektem pozornosti a zájmu.

 

Sport.cz s použitím Reuters, Sport.cz

Jestli mě vyhodíte, přijdete o nejlepšího trenéra! Ztrátou sebevědomí tedy Special One rozhodně netrpí, přestože obhájce titulu doma prohrál se Southamptonem 1:3 a na šestnácté příčce tabulky není příliš vzdálen sestupovému propadlišti...

Každý zápas José Mourinho prožívá ve velkých emocích a kamery ho tentokrát zachytily, jak se při další impulsivní reakci ve své vypolstrované sedačce propadl do ztracena přesně stejně, jako se Blues sunou do průměru anglické ligy.

O moc lépe tentokrát nedopadl ani Juan Mata. Při rozcvičce před šlágrem kola na Arsenalu jemný technik při zpracování nafackoval míčem sám sobě - a Manchester United pak vyfasoval hladkou porážku 0:3!

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..