Rubriky:

Anglie

Lens dloubl pozdrav české reprezentaci, v parádičkách kola figuruje i exsparťan Bony

6. října 2015 14:59 - Londýn

Patičky sloužící k efektním přihrávkám nebo dokonce povedeným kličkám hrají podstatnou roli ve výběru kuriozit a parádiček z 8. kola anglické Premier League. Nechybí však ani finesa bývalého fotbalisty pražské Sparty nebo lahůdkový gól nizozemského útočníka, který může v kvalifikaci nastoupit proti české reprezentaci.

 

Sport.cz s použitím Reuters, Sport.cz

Holanďan Holanďanovi rozumí, někdy ovšem ani to nestačí...

Když Jeremain Lens parádně dloubl míč a přehodil brankáře West Hamu, vedl jeho Sunderland už 2:0 a zdálo se, že se kouč Dick Advocaat dočká první výhry a na lavičce se udrží. Utkání však nakonec skončilo nerozhodně 2:2 a osmašedesátiletý Nizozemec den poté sám odstoupil z funkce.

Pro českou reprezentaci je nicméně podstatnější, že Lens figuruje v nominaci na závěrečný duel kvalifikace ME 2016, který Vrbův tým sehraje příští úterý v Amsterdamu. Zatímco Češi už mají postup do Francie jistý, Oranje už mohou doufat jen v baráž.

Čeští fanoušci si v přehledu parádiček mohou znovu připomenout i umění Bonyho Wilfrieda. Bývalý útočník Sparty nahradil v dresu Manchesteru City v 65. minutě duelu s Newcastlem (6:1) hvězdu kola Agüera, který nasázel hned pět gólů.

Jeho slávě se Bony samozřejmě vyrovnat nemohl, tak se aspoň blýskl mazanou kličkou v duchu Pojď sem, kam jdeš...

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..