Stoke - Watford 0:2Ighalo řídil vítězství Watfordu

Stoke

Souboj týmů ze spodní poloviny tabulky Premier League vyzněl lépe pro Watford, který porazil domácí Stoke 2:0. Nigerijský útočník Odion Ighalo byl u obou gólových akcí, když v první půli vybídl ke skórování Troye Deeneyho a po změně stran připravil gól Almenu Abdimu.

Přestože domácí měli během první půle více ze hry, nakonec to byli právě hosté, kdo odcházel do kabin spokojenější. Ighalo a Deeney ve 37. minutě ještě mířili do břevna, ale krátce před koncem první půle zařídili Watfordu vedení. Ighalo krásnou patičkou uvolnil Troye Deeneye a ten z vápna překonal Butlanda.

Dvacet minut před koncem pak Ighalo vybojoval míč na soupeřově polovině, přiťukl Abdimu a ten ranou k bližší tyči zařídil hostům dvoubrankový náskok, který udrželi až do konce.