Bournemouth - Tottenham 1:5Kane je zpátky! Tottenham rozstřílel Bournemouth

Bournemouth

Tottenham vyhrál v utkání 10. kola Premier League na hřišti Bournemouthu 5:1. Největší podíl na vítězství měl Harry Kane, jenž vstřelil tři góly. Útočník, který se v úvodu sezóny střelecky trápil, teď naznačil, že by ještě chtěl promluvit do boje o nejlepšího střelce soutěže.

Bournemouth se už v první minutě dostal do vedení, když uspěl po Ritchieho střele levačkou. Domácím však radost z vedení vydržela jen sedm minut. Poté Harry Kane vybojoval pokutový kop, který vzápětí sám proměnil. A v 17. minutě už Kohouti vstřelili druhý gól, kdy se po standardní situaci prosadil Mousa Dembélé.

Před koncem první půle už Kohouti měli dvougólový náskok, když se po chybě brankáře Boruce zblízka trefil Erik Lamela.

Harry Kane opět udeřil ve druhé půli, když po centru Eriksena usměrnil míč ve skluzu za záda Boruce. A na konečných 5:1 zvýšil necelou půlhodinu před koncem znovu Harry Kane, jenž se dostal k míči po rohovém kopu a zkompletoval tak hattrick.

Anglická fotbalová liga - 10. kolo:
Bournemouth - Tottenham 1:5 (1. Ritchie – 9. Kane z penalty, 17. Dembélé, 29. Lamela, 56. Kane, 63. Kane)