Rubriky:

Anglie

Vardy? Kane? Jejich góly nevybrali. Zárateho zásah do nadějí Chelsea v hitparádě nechybí

28. října 2015 11:47 - Praha

Pomohli obstarat další cenné body svým týmům, ale zase až tak oku lahodící trefy nezaznamenali. V gólové hitparádě 10. kola Premier League nenajdete ten od nejlepšího střelce soutěže Jamieho Vardyho, který pomohl Leicestru skolit Crystal Palace. Ani hattrick Haryho Kanea z Tottenhamu proti Bournemouthu nezaujal fotbalové estéty. Na scéně dál chybí Sergio Agüero, neprosadil se ani Wayne Rooney v manchesterském derby... Došlo na úplně jiná jména.

 

Sport.cz s použitím Reuters

Gilfy Sigurdsson svým druhým gólem v tomto ročníku nastartoval obrat Swansea proti Aston Ville (2:1), když odpovídal na vedoucí zásah soupeře. Dobře se v tomto kole zapsali Almen Abdi a Troy Deeney, střelci Watfordu v zápase na hřišti Stoke City, kde jejich tým vyhrál 2:0. Zaznamenali své vůbec první branky v sezóně. A hned s plnou parádou.

Mauro Zárate pobídl West Ham vedoucím gólem proti Chelsea (nakonec 2:1), začínalo tak další truchlivé představení pro Josého Mourinha, naděje na obrat k lepšímu pro Blues zvolna brala za své, stejně jako v Ligovém poháru na stadiónu Stoke. Argentinec v lize tak zaznamenal druhou trefu v tomto ročníku ligy. Celkově o jeden gól lépe je na tom Steven Fletcher, který v dresu Sunderlandu dorazil nemohoucí Newcastle (3:0).

vap, Sport.cz

Kdo podle vás dal nejhezčí gól 10. kola Premier League?

Zrušit


Časová osa: Anglie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..