Swansea - Bournemouth 2:2VIDEOSESTŘIH: Bournemouth ztratil dvoubrankový náskok

Fotbalisté Swansea remizovali ve 13. kole anglické Premier League na svém stadiónu 2:2 s Bournemouthem a dokázali se vypořádat s dvoubrankovým mankem.

Domácím nevyšel úvod zápasu. Po deseti minutách se ve vápně dostal k přihrávce Stanislase Joshua King a bez problému rozvlnil síť za brankářem Fabianskim. O další čtvrt hodiny později to už bylo o dvě branky, když se prosadil Gosling. Ve 28. minutě se dočkali i domácí. Andre Ayew se dobře zorientoval a snížil na 1:2. Do přestávky se hráčům Swansea podařilo vyrovnat. Francis fauloval soupeře v pokutovém území a Shelvey penaltu bez problémů proměnil.

Po změně stran se hosté snažili strhnout vedení na svou stranu. Přidali na aktivitě, ale nepřesnými pasy se připravili o lepší výsledek. Bournemouth tak neudržel dvoubrankový náskok, ale po čtyřech zápasech v řadě bodoval.

Anglická fotbalová liga - 13. kolo:
Swansea - Bournemouth 2:2 (28. A. Ayew, 38. Shelvey z pen. - 10. King, 27. Gosling)