Crystal Palace - Sunderland 0:1Sunderland veze první výhru z hřiště soupeře, rozhodl Defoe

Až v dohrávce 13. kola Premier League se fotbalisté Sunderlandu dočkali první výhry na stadiónu soupeře v tomto ročníku soutěže. Tři body v souboji s Crystal Palace jim vystřelil v 80. minutě Jermain Defoe a hosté po výhře 1:0 poskočili z předposlední příčky na 18. pozici díky lepšímu skóre před Bournemouth.

Crystal Palace měl sice více ze hry, ale nakonec gólmana Costela Pantilimona překonat nedokázal. Tým Alana Pardewa zůstal v tabulce desátý a propásl možnost posunout se na šesté místo před West Ham United. Sunderland si připsal teprve druhé vítězství v sezóně.

VIDEA ze zápasů 13. kola Premier League
West Bromwich - Arsenal 2:1
Čech inkasoval dvakrát z jedné střely - Kanonýry drtí zranění - Gunners prohráli poprvé po šesti zápasech
Manchester City - Liverpool 1:4
Citizens ztratili vedení v tabulce - Liverpool rozhodl o výhře v první půli - gól vstřelil i Slovák Škrtel
Newcastle - Leicester 0:3
Vardy vyrovnal střelecký rekord ligy - Leicester je překvapivým lídrem - Lišky venku ještě neprohrály
Chelsea - Norwich 1:0
Blues zvítězili po třech porážkách v řadě - Chelsea přeskočila v tabulce právě Norwich - Kanárci vyhráli jediné z 11 zápasů
Watford - Manchester United 1:2
Rudí ďáblové popáté v řadě neprohráli - United jsou už druzí - bláznivá koncovka zápasu
Tottenham - West Ham 4:1
Kane zařídil dva góly - Kladiváři prohráli první londýnské derby - Kohouti vyrovnali klubový rekord
Everton - Aston Villa 4:0
Góly zařídili Barkley a Lukaku - Aston Villa je nejhorším týmem soutěže - Everton tři zápasy neprohrál
Crystal Palace - Sunderland 0:1
Sunderland vyhrál poprvé v letošní sezóně venku - vítěznou trefu obstaral Defoe - Crystal Palace propásl šanci přeskočit West Ham
Southampton - Stoke 0:1
Krkic rozhodl už v desáté minutě - Stoke ve třech posledních duelech vybojovalo sedm bodů - Southampton prohrál poprvé od září
Swansea - Bournemouth 2:2
Labutě dotáhly dvoubrankový náskok soupeře - Swansea bodovalo po dvou porážkách - Bournemouth už osm zápasů čeká na výhru

Premier League vévodí po 13. kolech s 28 body překvapivě Leicester, druhý Manchester United ztrácí bod a průběžně třetí Manchester City má stejně jako čtvrtý Arsenal 26 bodů. Poslední zůstává nadále Aston Villa.