Liverpool - Swansea 1:0Milner zařídil Kloppovu první výhru na Anfield Road

Fotbalisté Liverpoolu přehráli ve 14. kole anglické Premier League na Anfield Road Swansea 1:0 a postoupili na šesté místo v tabulce. O jedinou branku utkání se z penalty postaral náhradní kapitán Milner.

Video již není dostupné

Kouč Klopp postrádal ofenzivní hvězdy Sturridge s Coutinhem, přesto se jeho svěřenci ke třem bodům propracovali. Tažení domácích, ve kterém se nakonec naplnily předpoklady, začalo přehlídkou nepřesností. Aktivní pojetí Reds pokračovalo v průběhu celého poločasu, avšak žádný větší závar se před soupeřovo brankou nekonal.

V druhém poločase tempo hry ještě více opadlo. Rozhodující moment utkání se odehrál v 62. minutě, když Taylor ve vlastním pokutovém území zahrál rukou a následnou penaltu s přehledem proměnil James Milner. Liverpool se protrápil ke třem bodům, zvítězil podruhé v řadě, a německý stratég Klopp se konečně dočkal domácího vítězství v nejvyšší soutěži.