Rubriky:

Anglie

Rozverné Čechy v Ostravě nezastavil, v Anglii prohání gólové virtuózy

1. prosince 2015 12:21 - Londýn

Srbská reprezentace bude na fotbalovém EURO 2016 ve Francii chybět. Sotva se však hvězdy rozklíženého týmu vracejí do svých klubů, zas a znovu záři. Tak jako obránce Aleksandar Kolarov, jehož výstavní trefa figuruje v přehledu pěti nejkrásnějších gólů 14. kola anglické Premier League. Proti české reprezentaci před dvěma týdny v Ostravě nic takového nepředvedl.

 

Sport.cz s použitím Reuters

Opožděná poklona pro Vrbův tým, koho ve Vítkovicích porazil (4:1). Aleksandar Kolarov odehrál celý přípravný zápas, ale také on byl na rozverně naladěné Čechy krátký. Po návratu do Premier League je však znovu jednou ze stěžejních postav Manchesteru City.

VIDEA z utkání 14. kola Premier League
Sunderland - Stoke 2:0
Manchester City - Southampton 3:1
Norwich - Arsenal 1:1
Liverpool - Swansea 1:0
Bournemouth - Everton 3:3
Crystal Palace - Newcastle 5:1
Leicester - Manchester United 1:1
Tottenham - Chelsea 0:0
Aston Villa - Watford 2:3
West Ham - WBA 1:1

Jeho gól z duelu proti Southamptonu (3:1) je toho dokladem. Před sebou měl čtyři obránce i gólmana, přesto srbský bek celé klubko prostřelil a přesně k tyči zavěsil. V hitparádě mu patří třetí místo.

K nominaci mezi nejlepší přitom bylo o víkendu třeba skutečné gólové virtuozity. Mauro Zárate předvedl precizní přímý kop do šibenice, Patrick van Aanholt zase oslnil pumelicí z pořádné dálky k tyči. Jordan Ayew opil obránce protisměrnou kličkou a filigránsky obstřelil brankáře. Adam Smith pak dalekonosnou křížnou střelou o tyč demonstroval, že v Anglii vítězí klasický Angličan...

dos, Sport.cz

Který gól se vám v 14. kole Premier League líbil nejvíc?

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..