Rubriky:

Anglie

O rekordmanovi anglické ligy Vardym by mohl vzniknout film

1. prosince 2015 12:34 - Londýn

Nečekaný vzestup nejlepšího kanonýra a nového rekordmana anglické fotbalové ligy Jamieho Vardyho by se mohl dočkat filmového zpracování. Největšími adepty na ztvárnění fotbalisty Leicesteru jsou prý přední američtí herci Zac Efron, Robert Pattinson a Andrew Garfield.

 

John Sibley, Reuters

Vardy v sobotním duelu s Manchesterem United překonal rekord Ruuda van Nistelrooije v počtu zápasů za sebou se vstřeleným gólem (11) a se čtrnácti zásahy vede tabulku střelců Premier League. Osmadvacetiletý reprezentační útočník přitom ještě před čtyřmi lety hrál v Anglii pátou nejvyšší soutěž a přivydělával si v továrně na speciální zdravotnické dlahy.

Britský scénárista a producent Adrian Butchart by z Vardyho života a pohádkové kariéry rád vytvořil holywoodský trhák a chystá se na jednání v Los Angeles. "Je neuvěřitelné, že takovou chvilku před zlomením rekordu hrál v nižší soutěži a živil se výrobou dlah. Je to role, o které všichni herci sní," řekl Butchart listu The Sun.

"Kdybychom si takový příběh vymysleli, lidé mu neuvěří. Jeho úspěchy jsou úžasné a zlomení rekordu Premier League tak krásným gólem proti největšímu fotbalovému klubu ho posunulo do centra našeho zájmu," přidal spoluautor filmové trilogie "Góóól!" z let 2005-2009.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..