Manchester City - Hull 4:1 Bony se trefil, Citizens jdou dál. Pudilův Sheffield končí

Londýn

Exsparťan Bony Wilfried gólem už v 11. minutě navedl fotbalisty Manchesteru City na cestu k vítězství (4:1) nad Hullem a postupu do semifinále Capital One Cupu. K trefě útočníka z Pobřeží slonoviny favorit přidal další tři ve druhé půli, druholigoví hosté v nastaveném čase jen korigovali.

Wilfried Bony (vlevo) oslavuje se spoluhráči z Manchesteru City svoji trefu proti Hullu.

Bony poslal do sítě míč levačkou zhruba z 12 m poté, co se k němu odrazil od tyče po De Bruynově střele. Kromě Citizens jde dál i další celek z nejvyšší anglické soutěže Everton, který vyhrál na půdě Middlesbroughu 2:0.

Druholigový Sheffield Wednesday, v jehož dresu od 38. minuty hrál i český bek Daniel Pudil, v dalším čtvrtfinálovém zápase podlehl 0:2 týmu Stoke City, na který v semifinále čeká Manchester City.

Capital One Cup - čtvrtfinále:
Manchester City - Hull 4:1 (82. a 87. de Bruyne, 80. Iheanacho, 11. Bony - 90.+2 Robertson)
Middlesbrough - Everton 0:2 (20. Delofeu, 28. Lukaku)
Stoke - Sheffield Wednesday 2:0 (29. Affelay, 75. Bardsley)