Norwich - Everton 1:1Everton na Kanárky nevyzrál

Norwich

Fotbalisté Evertonu remizovali v 16. kole anglické Premier League na hřišti Norwiche 1:1 a pošesté v řadě neprohráli.

Video již není dostupné

První půle vyšla lépe Evertonu, který od úvodních minut ohrožoval branku Declana Rudda. Po čtvrt hodině otevřel skóre belgický útočník Lukaku. Potvrdil tak střeleckou formu. V sedmi duelech anglické soutěže dal osm branek. Aktuálně je druhým nejlepším střelcem za Jamie Vardym z Leicesteru. Ve 30. minutě se ocitl v obrovské příležitosti Romelo Lukaku, ale nehlavičkoval přesně.

Druhý poločas přinesl trochu rozdílný průběh zápasu. Ihned po změně stran vyrovnal  Hoolahan, který se po zraněný úspěšně vrátil do sestavy Kanárků. Hráči Norwiche nadále přehrávali hostující Toffies a v 70. minutě zahodil tutovku domácí Jerome. V závěrečných minutách ani jedno mužstvo nestrhlo vítězství na svoji stranu a vzájemný souboj skončil už po šesté dělbou bodů. Kanárci nevyhráli po čtvrté za sebou a potvrdili, že mají s bráněním problémy. Pouze jednou udržela obrana domácích čisté konto.