Bournemouth - Manchester Utd. 2:1Bournemouth předčil dalšího giganta

Fotbalisté Bournemouthu překvapivě porazili v 16. kole anglické Premier League Manchester United 2:1 a bodovali počtvrté v řadě.

Video již není dostupné

V prvním vzájemném utkání mezi kluby v nejvyšší soutěži šli do vedení domácí už po dvou minutách. Stanislas zahrával rohový kop a jeho zakroucený centr skončil překvapivě za zády brankáře de Gey. Poté převzali otěže Rudí ďáblové, ale Fellaini ani McNair domácího gólmana nepřekonali. Ve 24. minutě se dostal k dorážce Marouane Fellaini a bylo vyrovnáno.

Po přestávce znovu udeřili domácí Cherries. Norský útočník King se zorientoval ve vápně a španělský gólman byl bez šance. Srovnat skóre mohl znovu belgický záložník, ale bravurně zakročil Artur Boruc. Následně zblízka přestřelil Murray. V závěru předvedl pěknou individuální akci Martial, jenže ani on nemířil přesně. Bournemouth si tak po skalpu Chelsea připsal další cennou výhru.